Logo ster en bal apart.png

EST 2017

Logo ster en bal apart.png

EST 2017

TECHNIEKTRAINING

VAN SNICK

De referentie als voetbalschool in België

36722678_1731943290221045_31423001092916

 "Train niet tot het jou lukt, maar oefen   en herhaal tot het niet meer mislukt!" 

—  Techniektrainer Brent  

 TRAINING SESSIES 

Professionele training op maat 

Bezoekje van 'Ruud Vormer Junior' vandaa

PRIVÉTRAININGEN

 HEEL HET JAAR DOOR 

 KLIK HIERONDER OP "AGENDA" EN KIES ZELF JOUW IDEALE TRAININGSMOMENT

Veldspelers & doelmannen

Professionele training op maat 

Alle trainingen werden persoonlijk opgemaakt door coach Brent Van Snick

Prijs: 55 Euro

_DSC0074_1.JPG

BOOTCAMPS

& STAGES

 INSCHRIJVINGEN GEOPEND 

NEXT

ZOMER - TECHNIEKSTAGES

Veldspelers & doelmannen

05-06-07 juli 2022

12-13-14 juli 2022

16-17 augustus 2022

18-19 augustus 2022

_DSC1088.JPG

SMALL GROUP TRAININGEN

 INSCHRIJVING GEOPEND  

NEXT

AFTER SEASON

Enkel veldspelers

06 juni t.e.m. 18 juni 2022

6 Techniektrainingen
in de maand juni '22 

Van U6 tot U17

Prijs: 75 Euro 

StanT.JPG

SMALL GROUP KEEPERSTRAININGEN

INSCHRIJVING GEOPEND

NEXT

AFTER SEASON

Enkel doelmannen

08 juni t.e.m. 25 juni 2022

6 Keeperstrainingen
in de maand juni '22 

Van U8 tot U17

Prijs: 75 Euro

Rugbyveld

LAATSTE NIEUWS

***

 SMALL GROUP TRAININGEN 2021/2022 - AFTER SEASON 


Er wordt een lessenreeks van 6 techniektrainingen aangeboden in de maand juni '22

van 06 juni tot en met 18 juni 2022 in volgende campussen:

Campus Winnik, Opwijk en Elene.
Er wordt een lessenreeks van 6 keeperstrainingen aangeboden in de maand juni '22

van 08 juni tot en met 25 juni 2022 in Campus Winnik.

Campus Winnik Groep 1:  RESERVELIJST 
Campus Winnik Groep 2:  RESERVELIJST
 

Campus Winnik Doelmannen Groep 1:  RESERVELIJST 

Campus Winnik Doelmannen Groep 2:  RESERVELIJST 

Campus Opwijk Groep 1:  LAATSTE VRIJE PLAATS 

Campus Opwijk Groep 2:  REEDS 70% VOLZET 

Campus Elene Groep 1:  RESERVELIJST 

Campus Elene Groep 2:  LAATSTE 3 VRIJE PLAATSEN 

.

.

 JULI - TECHNIEKSTAGES 2022 

05-06-07 juli 2022: Veldspelers geboortejaar 2016 t.e.m. 2012
 LAATSTE 2 VRIJE PLAATSEN 

12-13-14 juli 2022: Veldspelers geboortejaar 2011 t.e.m. 2005
 
REEDS 80% VOLZET 
12-13-14 juli 2022: Doelmannen geboortejaar 2011 t.e.m. 2005
 RESERVELIJST
 

.

.

 AUGUSTUS - TECHNIEKSTAGES 2022 

16-17 augustus 2022: Veldspelers geboortejaar 2016 t.e.m. 2012
 REEDS 80% VOLZET
 

16-17 augustus 2022: Doelmannen geboortejaar 2015 t.e.m. 2011

 LAATSTE 3 VRIJE PLAATSEN 

18-19 augustus 2022: Veldspelers geboortejaar 2011 t.e.m. 2005
 REEDS 70% VOLZET 
18-19 augustus 2022: Doelmannen geboortejaar 2010 t.e.m. 2005
 RESERVELIJST
 

.

.

***

_DSC0801_edited.jpg

ACHIEVEMENTS

Onderstaande spelers maakte een mooie overstap naar een hoger niveau.
Onze voetbalschool is ontzettend trots te hebben bijgedragen aan hun ontwikkeling.
Deze spelers train(d)en binnen onze voetbalschool d.m.v. privétrainingen, small group trainingen of techniekstages.

2022

Joolz V. (2014) : Boka United (P)Club Brugge (Elite)

Salaheddine R. (2015) : Lovendegem (IP) ⇾ Zulte-Waregem (Elite) 

Ybenn D.M. (2012) : E. Aalst (IP)KAA Gent (Elite)
Pacifique D. (2012) : E. Aalst (IP)KAA Gent (Elite)
Pim W. (2014) : E. Aalst (IP)Club Brugge (Elite) 

Orazio B. (2014) : E. Aalst (IP)Club Brugge (Elite)

Maxim D.S. (2015) : FCV Dender EH (IP)Club Brugge (Elite)

Ilhan S. (2010) : SK Lierse (Elite B) ⇾ KAA Gent (Elite)

Arda K. (2010) : KV Mechelen (Elite)Standard Luik (Elite)

Leonis H. (2014) : SK Deinze (Elite B) ⇾ KAA Gent (Elite)

Club_Brugge_KV_logo.svg.png
Club_Brugge_KV_logo.svg.png
Club_Brugge_KV_logo.svg.png
Royal_Standard_de_Liege.svg.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
SV-Zulte-Waregem-Logo.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
Club_Brugge_KV_logo.svg.png

2021

Eden D.M. (2014) : E. Aalst (IP) RSC Anderlecht (Elite)
Lowies V. (2006) : KV Mechelen (Elite) RSC Anderlecht Dames (Elite)

Lars D. (2014) : FC Gullegem (IP) ⇾ KV Kortrijk (Elite)

Abdullah K. (2011) : SV Wevelgem (IP) Excel. Moeskroen (Elite)

Levi H. (2012) : E. Aalst (IP) SK Deinze (Elite B)

Brent V. (2010) : Kruibeke (Gew) Sporting Lokeren-Temse (IP)

Xander W. (2009) : KSV Geraardsbergen (Gew) Olsa Brakel (IP)

Gil D. (2012) : Sparta Moerbeke (Gew) KVK Ninove (IP)

Noah V.W. (2012) : Dworp (Gew) Rhodienne (IP)
Rune D. (2013) : FC Herne (Gew) KVK Ninove (IP)

Yl. D.M. (2010) : VK Liedekerke (P) E. Aalst (IP)

Mathis B. (2012) : TK Meldert (P) FCV Dender EH (IP)

Matteo V.D.A. (2012) : EM Opwijk (P) FCV Dender EH (IP)

Yb. D.M. (2012) : VK Liedekerke (P) E. Aalst (IP)

Maxim D.S. (2015) : St. Denderleeuw (P) FCV Dender EH (IP)

Matthias V.B. (2014) : Boka United (P) E. Aalst (IP)

Jarno D.B. (2012) : EM Opwijk (P) SK Londerzeel (IP)

Lyas V.S. (2015) : St. Denderleeuw (P) KVK Ninove (IP)

RSC_Anderlecht_logo.svg.png
RSC_Anderlecht_logo.svg.png
10-109884_royal-excel-mouscron-logo-mouscron-fc-hd-png.png
kmsk-deinze-vector-logo.png
KV_Kortrijk_logo_2016.svg.png

2020

Valentin T. (2012) : E. Aalst (IP)  Club Brugge (Elite)

Maithé D. (2008) : Divas Ninove (P) ⇾ KAA Gent Ladies (Elite)

Julie V. (2006) : KSC Grimbergen (IP)KV Mechelen Dames (Elite)

Matteo N. (2007) : E. Aalst (IP)  Union Saint-Gilloise (Elite)

Jorre S. (2012) : Jong S-G Dendermonde (P)KV Mechelen (Elite)

Naël C. (2010) : E. Aalst (IP)Sint-Truiden (Elite)

Thibe D.P. (2013) : Bonanza (Gew)  Olsa Brakel (IP)

Robin N. (2013) : St. Denderleeuw (Gew)  E. Aalst (IP)
Alexander C. (2011) : EM Opwijk (P)FCV Dender EH (IP)
Pim W. (2014) : EM Opwijk (P) E. Aalst (IP)
Jop W. (2011) : EM Opwijk (P)FCV Dender EH (IP)

Finn S. (2011) : KSV Sottegem (P)  KVK Ninove (IP)

Club_Brugge_KV_logo.svg.png
KV_Mechelen_logo.svg.png
KV_Mechelen_logo.svg.png
Logo_RUSG.png
official-stvv-logo-blue-fullcolour.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png

2019

Yorinka M. (2012) : Voorde-Appelterre (Gew)KAA Gent Ladies (Elite)

Djibril K. (2013) : Sp. Charleroi (Elite)R.S.C. Anderlecht (Elite)

Stan T. (2008) : Sp. Lokeren (IP)R.S.C. Anderlecht (Elite)

Xander V. (2011) : KSV Moorsele (Prov)Club Brugge (Elite)

Norah V.D.A. (2008) : EM Opwijk (Prov)KAA Gent Ladies (Elite)

Aline V.D.B. (2008) : Dames Ternat (Prov)KAA Gent Ladies (Elite)

Tibe V. (2011) : KSV Moorsele (Prov)KV Kortrijk (Elite)

Jarne L. (2011) : SCT Menen (IP)KV Oostende (Elite)

Thomas D.P. (2010) : KV. E. Winnik (Gew)KV Ninove (IP)

Twan B. (2013) : KV. E. Winnik (Gew) ⇾ Olsa Brakel (IP)

Lode C. (2008) : Voorde-Appelterre (Gew)Jong Lede (IP)

Milan D.P. (2012) : St. Denderleeuw (Gew)FCV Dender EH (IP)

Fenna H. (2013) KV Winnik (Gew)E. Aalst (IP)

Maxime S. (2013) : KSV Sottegem (P)Jong Lede (IP)

Axel H. (2012) KSV Sottegem (P)KSV Oudenaarde (IP)

Kenzo D. (2010) : KV. E. Winnik (Gew)FCV Dender EH (IP)

Mees W. (2011) : KV. E. Winnik (Gew)Olsa Brakel (IP)

Mailo V.F. (2012) : TK Meldert (Prov)E. Aalst (IP)

Milan L. (2011) : KFC Sint-Joris-Sportief (Gew)KVE Aalter (Prov)

Yb. D.M. (2012) : KV. E. Winnik (Gew)VK Liedekerke (Prov)
Yl. D.M. (2010) : KV. E. Winnik (Gew)VK Liedekerke (Prov)

Senne D.V. (2010) : KV. E. Winnik (Gew)VK Liedekerke (Prov)

RSC_Anderlecht_logo.svg.png
RSC_Anderlecht_logo.svg.png
Club_Brugge_KV_logo.svg.png
KV_Kortrijk_logo_2016.svg.png
KV_Oostende_logo.svg.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png
ca284301a940039a1e83dbae199f4e37_edited.png

2018

Aulon A. (2009) : KV E. Winnik (Gew) ⇾ RSC Anderlecht (Elite)

Lars M. (2010) : KSV Sottegem (P) ⇾ KVK Kortrijk (Elite)

RSC_Anderlecht_logo.svg.png
KV_Kortrijk_logo_2016.svg.png
_DSC0300_2.jpg

CIJFERS

509

DEELNEMERS AAN PRIVÉTRAININGEN

1.106

DEELNEMERS AAN
SMALL GROUP TRAININGEN

1.439

DEELNEMERS AAN
ONZE TECHNIEKSTAGES

4

TOPLOCATIES VOOR
SMALL GROUP TRAININGEN

19

AANTAL GEORGANISEERDE
TECHNIEKSTAGES

93

AANTAL DOELMANNEN
SMALL GROUP TRAININGEN